0212 251 78 71 / info@free-moto.com

HAKKIMIZDA

Motosiklet ve doğa sporları tutkunlarının özellikle sonbahar ve kış aylarında bu tutkularından uzak kalmalarını önleyecek su ve soğuk hava yalıtımı sağlayan neopren içlik ve kıyafetler üreten FREE-MOTO, dalış ve doğa sporları konusunda yurtiçi ve yurt dışında kalite ve güvenilirliği ile söz sahibi olan FREE-SUB markasının kardeş kuruluşudur.

FREE-MOTO, FREE-SUB'ın dalış kıyafetleri konusunda ki tecrübe ve üretim teknolojisini de kullanarak motosiklete gönül verenleri ve diğer doğa sporlarıyla uğraşanları dizayn, kalite ve koruyucu işlevselliği ile fark yaratan şık giyim ürünleri ile buluşturmayı hedeflemiştir.

FREE-MOTO ürünlerinde kesinlikle birinci sınıf hammadde ve malzeme kullanmayı ilke edinmiştir, ürünlerin dikim ve montajı dalış kıyafetlerinde uygulanan teknolojiyle birebir aynıdır. Bu kulvarda hizmet vermekte olan firmalara nazaran fiyat, kalite ve ürün çeşitliliği olarak çok farklı noktadayız.

FREE-MOTO ürünlerinin dizaynında, şık tasarımların yanı sıra ergonomik yapıları ve işlevsellikleri öncelikli hedef olarak benimsenmiştir.